Aile Şirketleri

Ailenin gıda alanındaki yatırımları Türkiye’nin ilk organize sanayi kuruluşu olan Oruçoğlu Yağ şirketiyle başlamıştır. Daha sonra bu sanayi tesisinin ticari bütünlüğünü sağlamak için yem ve tavukçuluk işletmeleri de kurularak yapıya dâhil edilmiştir.
Bu toprakların varoluş mücadelesinin her cephesinde, ilk günden bugüne kadar aktif olarak görev alan Oruçoğlu Ailesi; ulaşımdan gıdaya, inşaattan turizme kadar birçok alandaki faaliyetlerini Oruçoğlu Holding çatısı altında sürdürmektedir.

Oreko Butik Otel

Oreko Butik Otel, Oruçoğlu Ailesi’nin turizm sektöründeki birikimlerini ortaya koyduğu bir girişimdir. Yerli ve yabancı turistlere Afyonkarahisar bölgesinin tarihi ve kültürel zenginliklerinin kapısını açmak amacıyla kurulmuş ve bölgede fark yaratmıştır.

Oreko

Oruçoğlu Ailesi’nin turizm alanındaki son girişimi olan Oreko, tamamen müşteri odaklı yapısıyla yakın zamanda Manisa’da hizmete girmiştir. Oreko, şehir otelciliği alanında beş yıldızlı kalite ve üç yıldızlı fiyatlandırma konseptiyle kurulmuştur.

Dost Damızlık

Özel bir mühendislik altyapısı bulunan Dost Damızlık, Afyonkarahisar bölgesi ve civarında tavukçuluğun gelişimine önemli bir katkı sağlamıştır. Uluslararası standartlara göre dizayn edilen kuluçkahanesiyle üretim kalitesini artırmış, kısa süre içerisinde sektörde adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Damla Zirai Üretim

Damla Zirai Üretim, yumurta tavukçuluğu tesisi olarak kurulduğu günden bu yana dünya standartlarında bilimsel temelli hizmet vermektedir.

Oruçoğlu Gayrimenkul

Oruçoğlu Gayrimenkul, bir yatırım şirketi olarak Oruçoğlu Holding’in gayrimenkul yatırımlarını yönlendirmek ve yatırım yapmak amacıyla kurulmuştur. Afyonkarahisar’da ve Türkiye’de maliki olduğu yatırımlar ile finansman projelerine hizmet vermektedir.

Oruçoğlu Enerji

Oruçoğlu Holding, hem ülkemizin hem de dünyamızın geleceğini güvence altına almak için yenilenebilir enerjinin potansiyeline inanıyor ve bu alanda yatırımlar yapıyor. Oruçoğlu Enerji, bu ideal doğrultusunda yenilenebilir enerji alanında yatırım araştırmaları ve iş geliştirme faaliyetlerini sürdürmek amacıyla kurulmuştur.

Oruçoğlu Yem

Oruçoğlu Holding’in gıda alanındaki yatırımlarını desteklemek amacıyla 1979 yılında kurulan Oruçoğlu Yem; bilgisayar kontrollü tesislerinde büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı hayvanlar için günlük 40 ton üretim kapasitesiyle faaliyet göstermektedir.

Oruçoğlu Pazarlama

Gıda, hayvancılık, imalat ve ulaşım gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren Oruçoğlu Holding’in, ulusal ve uluslararası pazarlardaki faaliyetlerini eksiksiz sürdürebilmek amacıyla kurulan pazarlama şirketidir. Oruçoğlu Holding, tüm yatırım ve iştiraklerinin pazarlama gereksinimlerini Oruçoğlu Pazarlama ile sağlamaktadır.

Oreko Otel
Oruçoğlu Yem

Adres

Konutkent Mahallesi 3028. Cadde No 2
C BLOK No: 17,
06810 Çankaya/Ankara

TELEFON

Oruçoğlu Termal Otel
+90 272 251 50 51
Oruçoğlu Sistem
+90 312 220 16 06

E-Posta

orsis@orucogluholding.com.tr

Translate »