Oruçoğlu Termal

Türkiye’nin ilk 5 yıldızlı termal tesisi olan Oruçoğlu Termal Resort, 1992 yılında kurulmuştur.
Afyonkarahisar’ın eşsiz Frig Vadisi eteğinde, yeraltı zenginliklerinin üzerinde, kaynağından termal suyu ile bezenmiş, sağlık ve sükûnet sunan Oruçoğlu Thermal Resort, 1.120 yatak kapasitesiyle hem termal aktivitelere hem de iş toplantılarına cevap veren uluslararası standartlara sahip bir işletmedir. Oruçoğlu Holding İştirakidir.

Genel Özellikler

Eşsiz mimarisi ile konuklarına ferah bir tatil vaat eden Oruçoğlu Termal Resort, yöre mutfağının yanı sıra dünya mutfağının da en leziz örneklerini misafirlerinin beğenisine sunmaktadır.

Spa & Fizik Tedavi

Hot pack, ultrason, tens, kısa dalga diatermi, mevzi ziya banyosu, enfrarüj, ınterferansiyel, traksiyon ve parafin banyosu gibi fizik tedavi yöntemleri, uzman hekimler gözetiminde yapılmaktadır.

Kaplıca

Frig Vadisi’nin şifalı sıcak yeraltı sularının içerdiği zengin mineraller, birçok temel sağlık sorununun tedavisi için fayda sağladığı gibi konuklara ruhsal ve bedensel yenilenme imkanı sağlamaktadır.

Devre Tatil

Devre tatil; uzun süreli konaklamalar planlayan misafirlerin düşünüldüğü, üstün hizmet kalitesini uygun fiyatlarla sunan bir yapıya sahiptir.

Fotoğraf Galerisi

Adres

Konutkent Mahallesi 3028. Cadde No 2
C BLOK No: 17,
06810 Çankaya/Ankara

TELEFON

Oruçoğlu Termal Otel
+90 272 251 50 51
Oruçoğlu Sistem
+90 312 220 16 06

E-Posta

orsis@orucogluholding.com.tr

Translate »