Tasarım ve Dizayn

Tasarım ve Dizayn Çalışmaları

Holding şirket binalarımızın tasarım, proje ve inşaat uygulamalarının yanı sıra; özel sektör ve kamuya da hizmet veren şirketimiz, birçok inşaat uygulamaları yapmış ve taahhütlerini başarıyla tamamlamıştır.

Mimari ve iç mimari tasarım, endüstriyel tasarım, üç boyutlu görüntüleme ve animasyon ve üç boyutlu kesim gibi ana başlıklarda hizmet vermektedir.

Raggio Yachts

Ünlü İtalyan tasarım şirketleriyle yola çıkılan motor yat üretimini Alman mühendisliğinin kusursuzluk anlayışıyla devam ettirerek sektörde yerimizi aldık.

Oruçoğlu Sistem zamanla Türkiye’de büyük bir yatırım patlaması yaratan mega yat ve motor yat üretiminde hizmet veren üst düzey teknolojiye sahip şirketlerden birisi oldu.

Motor yatın imalatında tüm donanımlar, günümüz teknolojilerinin en ileri örneklerindendir. Seçilmiş tüm elektronik donanım en özel markalardan oluşmaktadır.

Raggio’nun gövde dizaynı sırasında çalışan Alman mühendisler gövde tasarımı üzerinde tüm talepleri belirlemiş, böylece gövde ve motor uyumu imalata başlanmadan garantilenmiştir.

Raggio, İtalyan ve Alman mühendisliği ile dünyanın en ileri teknolojisi sizlerin kullanımına sunmaktadır. Dünya sularında görüşmek üzere…

Şehiriçi Otobüs Tasarımları

Kentleşmenin tüm şehirler için hızlanması, toplu ulaşıma ihtiyacın artması, günlük yaşamın hızlanması gibi etkenler birçok şehirde var olan toplu taşıma kapasitelerini aşmaktadır.

Bu sebeple birçok şehir çözüm olarak Bus Rapid Transit’i (BRT) seçmektedirler.

Oruçoğlu Sistem olarak tasarım ekibimizle, şehirlere çevre dostu toplu ulaşım çözümleri geliştirme konusunda hizmet vermekteyiz.

Sabiha Gökçen Havalimanı

2010 yılında Sabiha Gökçen havaalanının yolcu kabul salonunun komple ince işleri uygulamaları Oruçoğlu Sistem tarafından gerçekleştirilmiştir.

Sabiha Gökçen Havalimanı Oteli

Havalimanı otelinin tüm ince işler uygulaması Oruçoğlu Sistem tarafından gerçekleştirilmiş ve hizmete sunulmuştur.

NovOtel Gaziantep

NovOtel Gaziantep’in iç mimari tasarım ve ince işler uygulamaları Oruçoğlu Sistem tarafından gerçekleştirilmiştir.

Traba

Ülkemizde yatırımları ülke ihtiyaçları belirlemektedir. Toprak ve suyun bol olduğu ülkemizde şanssızlık da aynı orandadır. Küçük tarlalarda çalışmak, maliyetlerin yüksek olması ve ürüne düşük fiyat verilmesi gibi sorunlara rağmen vatandaşın özlemi; küçük tarlası için makine sahibi olmaktır.

Oruçoğlu Sistem endüstriyel tasarım grubumuz bu ihtiyaçtan yola çıkarak çok amaçlı bir köy ulaşım – taşıma aracı geliştirmiştir. Tek şasede hem römork hem çift kabin bulunduran, tarım aletleri ve pulluk takılabilen, 4*4, otomatik şanzımanlı, klimalı, hidrolik direksiyonlu bu araç; traktör ile arabanın işlevlerini bir araya toplamaktadır.

Traba adını verdiğimiz bu aracın tasarımı ve imalat mühendisliği tarafımızdan yapılmış olup, bir prototip araç üretilmiş ve aracın test denemeleri başarıyla sonuçlanmıştır.

Gaziantep İbis Hotel

Gaziantep İbis Hotel’in iç mimari tasarım ve ince işler uygulamaları Oruçoğlu Sistem tarafından gerçekleştirilmiştir.

Adres

Konutkent Mahallesi 3028. Cadde No 2
C BLOK No: 17,
06810 Çankaya/Ankara

Telefon

Oruçoğlu Termal Otel
+90 272 251 50 51
Oruçoğlu Sistem
+90 312 220 16 06

E-Posta

orsis@orucogluholding.com.tr

Translate »